UMĚNÍ FENG ŠUEJ – HARMONICKÝ DOMOV 

Moje služby jsou určeny všem z Vás, kteří hledáte harmonii, pocit útulnosti, domova.

Lidem, kteří nehledají východní filozofie, které se u Feng šuej nabízí, ale těm, kteří hledají skvěle fungující a jednoduchý návod, jak prakticky zpříjemnit, zařídit svůj domov tak, aby působil harmonicky a aby se v něm dobře žilo. Je určen pro ty, kteří již mají domovy zařízené nebo pro ty, kteří teprve svůj domov vytváří. Jednoduše, efektivně, účinně, prakticky. 

Umění Feng šuej je vědomá tvorba domova.  Je ryze praktické a vysoce efektivní, řídí se jasnými fungujícími pravidlyFeng šuej přináší spokojený, harmonický, příjemný život.

  • FENG ŠUEJ KONZULTACE, KONSTALACE BYDLENÍ

Na základě dlouholetých, bohatých zkušeností s energiemi a uměním Feng šuej Vám nabízím léčení, harmonizaci a očistu Vašeho domova. Výsledkem je živý, zdravý prostor, podporující Váš život.

Domov je důležitým místem, které nás podporuje, kde odpočíváme a regenerujeme se. I drobné změny fungují velmi dobře / FŠ úklid, drobné energetické aktivace, změna dekorace, malba, změna umístění nábytku..

Výraznou změnu pocítíte již po 2 hod konzultaci .

  • FENG ŠUEJ INTERIÉR

„Štěstí a domov jsou naše vnitřní schopnosti“, Dan Landa

Domov, který v nás vzbuzuje příjemné pocity a podporuje nás, je pro nás tím pravým domovem.

Mým zájmem a záměrem při tvorbě interiérů Feng šuej je, aby Vás prostor maximálně podporoval a obohacoval Vaše životy.

OBNOVA STÁVAJÍCÍHO INTERIÉRU:

Při této formě spolupráce zachováváme při návrhu vše, co funguje, je kvalitní.
Restyling doladí stávající interiér, spojí jej v harmonický, osobitý celek.
Tato forma je finančně méně náročná.
Dobrým nápadem získáváte funkční, estetický a hodnotný Feng šuej interiér.

 

NABÍDKA FENG ŠUEJ - DOMOV

ÚTULNÝ DOMOV - jak z bydlení udělat DOMOV  

1. konzultace FENG ŠUEJ -  čištění prostoru od zatěžujících a omezujících vlivů, praktické tipy na vytvoření HARMONIE / barevné sladění, doporučení 

2. IDEA a záměr pro Váš DOMOV – nový záměr pro Váš DOMOV, který Vás podporuje

KONSTALACE BYDLENÍ- svým domovem léčíte a posouváte sami sebe v nejdůležitějších životních oblastech. 

1. KDO JSEM, JAK MYSLÍM, JAK TVOŘÍM – všechny odpovědi najdete během našeho setkání ve svém domově. Tak jak jsme, myslíme, tvoříme tak bydlíme. 

2. Nový ZÁMĚR. Pochopením souvislostí mezi Vaším bydlením a Vámi, můžete změnit „zadání“ svého bydlení, vyléčit, podpořit a posunout Váš život o 33% k lepšímu.

HARMONICKÉ INTERIÉRY - interiér, který nás harmonicky podporuje.

Interiér, ve kterém cítíte harmonii a který je navržený v souladu s harmonií přírody.

Nábytek, který „dýchá“ a vyzařuje trvale harmonii. Má schopnost nepřebírat naše negace. Naopak nás vrací do klidu a harmonie. Interiér, kde se trvale šťastně žije. Utopie? Nikoliv. NOVÁ REALITA.

Jedinečný INTERIÉR, kde díky unikátnímu symbolu, příznivým proporcím a rozměrům je trvale zajištěna HARMONIE.

INTERIÉR je zařízen

1. Originálními obrazy, malovaných přímo pro Vás, vyzařující harmonii.

2. Fotografickými obrazy  s unikátním symbolem, v příznivých rozměrech 

3. Nábytkem vyráběným v souladu s principy harmonie

4. Tapetami, světly, malbou a nátěry s unikátním symbolem harmonie

5. Doplňky opatřené symbolem harmonie 

HARMONICKÝ DOMOV - FENG ŠUEJ PRO ŠŤASTNÝ A SPOKOJENÝ DOMOV

Plánujete nové nebo rekonstruujete stávající bydlení? Jste si vědomi důležitosti tohoto rozhodnutí? Vše co je dobré vědět než začnete stavět či rekonstruovat.

Odborníci Vám poradí technické řešení, ale málokteří se zabývají pohodou a harmonií Vašeho domova. Tím, zda nové bydlení bude opravdovým domovem.

UMÍSTĚNÍ, TVAR A DISPOZICE DOMU - vše ovlivňuje náš život

Nabízím Vám v této situaci odborné řešení. 

Osobní konzultace: nové domy individuální, typové, rekonstrukce

Ušetříte spoustu času do budoucnosti řešením a "nápravou" chyb v projektech či nevhodným umístěním.

Pokud VÍTE, jste tvůrci svoji vlastní reality, svého života.

 

NABÍDKA PRO  ŽENY

KDO JSEM, CO SI PŘEJI, JAKÝ DOMOV JE PRO MĚ PRAVÝ 

Cílem je ZJISTIT SKUTEČNÉ POTŘEBY A PŘÁNÍ ŽENY, VYTVOŘIT PRAVÝ DOMOV.

1. KONSTALACE BYDLENÍ  - osobní konzultace u Vás doma

Pochopíte souvislosti mezi „realitou“ a Vámi. Naučíte se praktickým, rychlým způsobem dát svému domovu nový záměr. Takový, která odráží vaše sny a touhy. SLADÍTE SE S DOMOVEM. Praktické, fungující tipy a inspirace. 

2. ÚTULNÝ DOMOV

Na praktických workshopech se naučíte vnést do svého domova útulnost, soulad a harmonii. Sladit a obléci Váš domov tak, aby se Vám v něm dobře žilo.

3. ŽENSKÁ SETKÁNÍ - Pro všechny ženy, které se necítí být ženou a jsou na cestě hledání sebe sama

Při intuitivních setkáních v ženském kruhu podpoříte a posunete sama sebe o další kroky dál. Při léčivých meditacích, malování a sdílení v kruhu stejně naladěných žen, podpoříte sama sebe. Inspirativní setkání, tipy a praktické zkušenosti k otevření a přijetí Vašeho ženství, ke zvýšení Vašeho vyzařování.

NABÍDKA PRO MUŽE

KDO JSEM, JAK MYSLÍM, CO TVOŘÍM 

Z BYDLENÍ DOMOV, VE KTERÉM JSTE DOMA, KTERÝ PODPORUJE VAŠE ZÁMĚRY A VIZE

Cílem je VYTVOŘIT Z BYDLENÍ DOMOV, kam se rád vracíte. Dát svému DOMOVU jasný záměr.

KONSTALACE BYDLENÍ  - osobní konzultace u Vás doma.

Získáte odpovědi na nejdůležitější životní oblasti. Na otázky KDO JSTE, JAK MYSLÍTE A TVOŘÍTE. Jednoduchým, rychlým a fungujícím způsobem se naučíte používat svůj prostor pro své záměry. Vnést do svého bydlení DOMOV, ve kterém je Vám dobře. 

 
 

UMĚNÍ FENG ŠUEJ – HARMONICKÉ PRACOVIŠTĚ

Pracovní prostory, kancelář, Vaše pracoviště, tajemství a klíč k pracovnímu úspěchu.

Využijte mocnou sílu umění Feng šuej při vědomé tvorbě Vašeho podnikatelského prostoru. Velké a úspěšné firmy toto umění využívají.

Funkční a estetické prostředí navržené uměním Feng šuej podporuje pracovníky k lepším pracovním výkonům, harmonické spolupráci, klienti a zákazníci se k Vám rádi vracejí. / reference /

 

FENG ŠUEJ PRACOVIŠTĚ - HARMONICKÉ INTERIÉRY

OSOBNÍ KONZULTACE, FIREMNÍ ŠKOLENÍ

NABÍDKA pro OSVČ, FIRMY s pracovním týmem:

LOKALITA, BUDOVA -  vnější faktory, které ovlivňují úspěch v podnikání. Vliv okolí, typu budovy, umístění, orientace apod.

LOGO, IMAGE, VIZITKA – první dojem, který Vás reprezentuje. Máte svoje LOGO, vizitku správně nastavené a sladěné s Vaší činností? Vizitka navržená v souladu s fungujícími principy a s jasným záměrem Vám zajistí max. podporu a úspěšnost ve Vašem podnikání.

PROSTOR A VAŠE PODNIKÁNÍ – vize a cíle Vaší firmy přeneseme také do prostoru Vaší firmy. Dostanete soulad mezi vizí Vašeho podnikání a prostorem firmy. Vaše firma získává NAVÍC 33 % trvalou podporu.  

HARMONICKÝ INTERIÉR PRACOVIŠTĚ - optimalizace pracoviště, vhodné umístění nábytku, výběr nábytku, podporujících doplňků. Originální obrazy, fotografie, nábytek, loga apod. vytvořené s unikátním symbolem zajišťujícím trvalou harmonii, v příznivých proporcích a rozměrech. Na Vašem pracovišti je trvalá harmonie, prostor Vás a popř. Váš tým dobře podporuje.  

NABÍDKA PRO PODPORU TÝMOVÉ FIREMNÍ SPOLUPRÁCE:

OPTIMALIZACE PRACOVIŠTĚ – doporučení rozmístění pracovníků s ohledem na druh vykonávané činnosti, které ve Vaší firmě zvýší spolupráci, komunikaci a podpoří výkon Vašeho týmu.

VÝBĚR VHODNÉHO TÝMU – táhne Váš tým v souladu s Vaší firemní vizí či nikoliv? Výběrem vhodného týmu si zajistíte spolupráci týmu naladěných na stejnou vlnu. Přeladíte prostředí ve Vaší firmě z konkurence na spolupráci. Maximálně vzroste výkonnost týmu.  JAK PŘIZVAT DO SVÉ FIRMY SPRÁVNÉ LIDI?

FIREMNÍ IMAGE - Jednotný styl, kterým se presentujete s využitím fungujících principů Feng šuej podle Vaší osobnosti a činnosti. Podklad LOGA a vizitek  tak, aby Vás maximálně podporovalo. Doporučení barev, tvarů a loga pro Vaši činnost. 

Fungující principy Feng šuej Vás každodenně podpoří při Vaší činnosti.  

ŠKOLENÍ A KONZULTACE:

FIREMNÍ KONSTALACE – jak Vás Váš prostor prezentuje, podporuje Vaši vizi? Je ve Vaší firmě přátelská spolupráce nebo sabotáž a konkurence? Jaké tipy lidí přitahujete do své firmy? Podnikáte se záměrem a Vaše podvědomí Vás bojkotuje? Na všechny otázky Vám odpoví Vaše pracovní prostředí. Pochopíte fungující principy a možnosti podpory Vašeho pracoviště.  

 

NABÍDKA PRO ZAMĚSTNANCE:  

FORMA OSOBNÍ KONZULTACE

Získáváte fungující tipy pro Vaši maximální podporu ve Vašem zaměstnání.

PRACOVNÍ MÍSTO – jak získat co největší podporu pro svůj kariérní růst. Místa, která Vás podporují a místa, kdy odchází z firmy.

PODPORA – fungující tipy, optimalizace Vašeho nejbližšího pracoviště originálními doplňky, obrazy, fotografiemi, logem vytvořené s unikátním symbole zajišťující trvalou harmonii. Vše navržené v pozitivních proporcích a rozměrech. Stres a tlak na Vašem pracovišti vystřídá vnitřní klid, harmonie.

FENG ŠUEJ NA PRACOVNÍM STOLE – podpora Vaší pracovní činnosti, efektivita. Doporučení fungujících principů týkající se tvaru, barvy a umístění Vašeho pracovního stolu vůči kolegům. Harmonizace omezení v kariéře, financích či vztazích na Vašem pracovišti. 

 

FENG ŠUEJ OBLÉKÁNÍ

Slaďte Váš vkus s potřebami Vaší duše. Takto sladěné oblečení je pro Vás přirozené, dobře se v něm cítíte, max Vás podporuje. Využijte principů feng šuej na svém oblečení tak, aby Vás při různých příležitostech podporovalo.

 

UMĚNÍ FENG ŠUEJ - HOMESTAGING

Homestaging - profesionální příprava a presentace nemovitostí k prodeji a pronájmu.

V ČR poměrně nová služba, která začíná přinášet výsledky. Nabídka na realitním trhu převyšuje poptávku. Služba Homestaging připravuje nemovitost pro prodej, zvyšuje hodnotu nemovitosti v dané kategorii. Pokud vlastníte nemovitost a chcete ji úspěšně, rychle a výhodně prodat, pak je homestaging pro Vás tím pravým a nejlepším řešením.
Z mnohaletých zkušeností ze zahraničí vyplývá, že pokud je nemovitost připravena a presentována službou homestaging, zvýší se její hodnota, atraktivita a nemovitost je snadno a rychle prodána za reálnou cenu bez zbytečných průtahů a ztrát, časových a finančních.

Systém prodeje nemovitostí v ČR takový přístup dosud nenabízel. Pokud majitel potřebuje „rychle prodat“ je cesta „jít s tržní cenou dolů“. Toto zlevnění v  řádech  5 –10%  z ceny nemovitosti je oproti investici do služby homestagingu ve výši 1 % značně nevýhodné. Tato  vstupní  investice  je ve srovnání s konečným ziskem zanedbatelná.
Umění Feng šuej propojené se službou Homestaging  pomáhá majitelům snadno se přestěhovat do nového, energetickou očistu od starého. Pokud tento krok vynecháme, vše staré putuje s námi do nového. Tuto službu velmi doporučuji také při výběru nové nemovitosti. Novým majitelům přináší tato služba energetickou očistu, možnost nového začátku bez zátěže minulosti.

Služba FENG ŠUEJ  propojená se službou HOMESTAGING přináší výhody všem zúčastněným stranám.

  • majitelům lépe a za vyšší tržní cenu prodat svoji nemovitost, ukončení vazeb s minulým prostorem
  • kupujícím usnadňuje jejich rozhodování při koupi budoucí nemovitosti, možnost nových začátků
  • realitním kancelářím zrychluje a zkvalitňuje prodej za tržní ceny

Ať si to uvědomujeme či nikoliv, první dojem je vždy ten rozhodující. Pokud Vaše nemovitost „zaujme“, viditelně i neviditelně, je prodej snadný a rychlý.

Ze zkušenosti a statistik vyplývá, že jen velmi malé procento lidí / 2 z 10 / má schopnost „ vidět „ v prázdném prostoru svůj nový domov.

Právě profesionálně provedený homestaging ukáže a nabídne zájemcům možnosti jejich nového domova a tím značně urychlí jejich rozhodování a zájem o nabízenou nemovitost. Umění Feng šuej podpoří a správně nasměruje kupující ke koupi  vhodné nemovitosti.

V čem je námi poskytovaná služba HOMESTAGING nadstandardní?

Naše služba HOMESTAGING je komplexní a na realitním trhu zcela výjimečná.

Zaměřujeme se totiž na dva aspekty:

Prvním aspektem je vizuální příprava pro úspěšný prodej, při kterém vyzdvihneme výjimečnost Vaší nemovitosti.  K nemovitostem přistupujeme individuálně, nikoliv podle obecně platných pravidel HOMESTAGING. Každá nemovitost potřebuje pro úspěšný prodej jinou péči a přístup.

Druhým stejně důležitým aspektem je tzv. dobrý pocit z prodávané nemovitosti. Všichni jistě známe místa, kde se okamžitě cítíme příjemně a naopak některá místa v nás vyvolávají zcela opačné pocity. Takové nemovitosti bych přirovnala k nemocným lidem. Potřebují zvláštní péči, aby se mohly zotavit a novým nájemcům či majitelům přinášely spokojený a šťastný život.

Naše nadstandardní služba HOMESTAGING zahrnuje i tuto péči o námi prodávané či pronajímané nemovitosti. Ze zkušeností víme, že takto profesionálně připravené nemovitosti jsou při správně zvolené ceně rychle a úspěšně prodány a pronajímány.

Nadstandartní nabídku služby HOME staging poskytujeme prodávajícím. Pracujeme pro realitní kanceláře individuálně nebo školíme makléře na tuto nadstandartní službu.

Těším se na vzájemnou spolupráci.